Menu

Galeria Prac i Ciekawostki Pogromców

Witam ! z tej strony Pogromca Michał.Blog został założony by umieszczać wykonane przez nas prace u klientów oraz by informować o ciekawostkach z życia firmy.

Z ostatniej chwili ! Poszerzamy horyzonty, nowy sprzęt to nowe możliwości.

pogromcabrudu

Kochani !

Od dłuższego czasu mieliśmy w planach poszerzyć zakres naszych usług, ale żeby to zrobić potrzebna była nowa maszyna która dała by nam możliwość prac dla nowej grupy docelowej. Po długim okresie starań mogę przyznać, że w końcu się udało, wczoraj do naszego magazynu przyjechała nowa zabawka od firmy Karcher ! 

 

 

Karcher professional BR 30/4 C Adv

17832130Jest to kompaktowa szorowarka z odsysaniem która działa podobnie jak maszyny do prania ekstrakcyjnego, wyposażona w szczotkę walcową. Zasilana sieciowo. Charakteryzuje się prostą obsługą i niską głowicą szczotkową.

Doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach, gdzie konieczna jest łatwość manewrowania.                                                                                                                     Przeznaczona jest do takich powierzchni jak : kamień naturalny, terakota, gres czy pow. drewnianych.

 

Dzięki BR 30/4 nasze możliwości prac są coraz większe. Miejmy nadzieje, że ten duży krok da nam więcej motywacji i pomoże w coraz większym sukcesie.

Trzymajcie kciuki :)

 

                                                     UWAGA !
JUTRO POD WIECZÓR ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ ROBOTY NOWĄ ZABAWKĄ ! ! ! 

                      

© Galeria Prac i Ciekawostki Pogromców
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci